Holandsko volá

Autor: Tetrix <tetrix(at)jarovnet.org>, Téma: Paříme, Vydáno dne: 26. 04. 2005

Proč jezdit na obří párty do Holandska, když se jedna taková bude zanedlouho konat přímo tady v Praze. Třetí nejlepší DJ světa roztočí svoje gramce už 07.05.2oo5 večer !

DJ Armin van Buuren
Po vystoupení dvou nejlepších světových DJů loni, přijíždí do pražské arény na Výstavišti světová DJská trojka, Holanďan Armin van Buuren. Jeho rychlý trance nenechá sedět doma nejméně deset tisíc mladých lidí, kteří se v sobotu večer po 22 hodině nahrnou do T-Mobile arény, aby si užili nejlepší párty letošního jara. Ovšem i ti, kteří se tam nedostanou, si můžou párty alespoň částečně užít, neboť koncert bude živě přenášet internetové rádio Live61.
Armin van Buuren hraje každý týden ve čtvrtek ve svém pořadu na rádiu Digitally Imported, pravidelně míchá výběr těch nejnovějších tranceových pecek ve výběrech s názvem A State Of Trance Episodes, kterých odehrál již přes 185. V květnu odehraje deset akcí, mezi nimi je i Los Angeles, Londýn, Las Vegas nebo San Francisco. Takže v Praze to bude stát zaručeně za to! Zapařit si společně s deseti tisíci lidmi na jednoho z nejlepších DJ na světě se vám hned tak zase nepodaří!