Paul van Dyk se stal nejoblíbenějším DJ na světě

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Paříme, Vydáno dne: 28. 10. 2005

V pátek 28. října 2005 proběhlo vyhlášení 100 nejlepších DJů světa dle britského magazínu DJmag. Letošní rok zamíchal i se samou špicí žebříčku, kde se na prvním místě umístil Paul van Dyk a až za ním dosavadní favorit DJ Tiësto.

Britský magazín DJmag pořádá každý rok hlasování o nejlepší stovku DJů na světě.

Do hlasování se mohl zapojit každý příznivce taneční hudby, vyplněním deseti nejoblíbenějších DJů do formuláře na stránkách DJmagu. Letos se umístil na prvním místě v počtu hlasů DJ Paul van Dyk, který nejen baví tisíce lidí na parties, ale současně i vytváří příjemnou hudbu jako producent, čímž podle komentátorů získal letos prvenství. Jeho posledním albem je kompilace Politics of Dancing 2, k příležitosti jehož vydání probíhá řetěz vystoupení.

Letošní vyhlášení žebříčku DJ TOP 100 probíhalo postupným vyhlašováním na speciální party v Londýně, kde zahrál svůj skvělý energický set i Armin van Buuren. Přesně v 01:02 hodin vyhlásili moderátoři za hlasitého skandovaní "Paul van Dyk, Paul van Dyk, ..." nového vítěze soutěže DJ TOP 100 pro rok 2005 - a to skutečně Paula van Dyka!
"Je to .... kouzelné, není to o soutěži, je to o hudbě, která je na světě jen jedna" komentoval své vítězství dojatým hlasem vítěz. Poděkoval všem clubberům za podporu a skvělou zpětnou vazbu a ethusiasmus, který pociťuje jako DJ na svých parties. Po vyhlášení pak, jak jinak, zahrál skvělý set plný novinek a dosud neznámých tracků.