Plánujete koupit levnou letenku? Spolehlivě na vulgárních stránkách!

Autor: anonymní pisálek <internet(at)jarovnet.org>, Téma: Zábava, Vydáno dne: 27. 09. 2006

Až budete někdy sedět chvíli u Internetu a nebudete mít zrovna nic důležitého na práci, zkuste na chvíli zapomenout na své slušné vychování a rozvzpomeňte si na ta nejvulgárnější a nejsprostší slova, jaká znáte. Až jich budete mít tak pět, napište je postupně do vašeho oblíbeného prohlížeče a před ně dejte www. a za ně .cz nebo .com. Budete překvapení, co na vaší obrazovce vykouzlí.


Varování ministra informatiky :) Následující text popisuje to, co se vám mnohdy na Internetu pod vulgárními názvy stránek zobrazí. Následující text sám o sobě obsahuje vulgární názvy a návod, jak na Internetu nalézt stránky s obsahem, který by mohl hrubě narušit váš jemnocit. Proto, prosím, nečtěte dále, pokud budete cítit, že se vám to, co čtete nelíbí a mohlo by vám to způsobit jakoukoliv psychickou či morální újmu. V takovém případě přeskočte na poslední odstavec tohoto textu :-) Konec varování.

Stránky, které se vám zobrazí, mohou mít roztodivný charakter. Setkáte se s vtipnými stránkami, někdy ovšem hraničící s opravdovou nechutností, setkáte se s komerčními stránkami nebo nabídkami k odkupu prostoru pro vlastní stránky se zajímavým a vulgárním doménovým jménem.

Co jsme tedy vyzkoušeli? První sprosté slovo, které napadne většinu lidí, je h**no. Tato doména byla ještě donedávna volná, nikdo o ni neprojevil zájem. Nyní je však již registrovaná a na jejích stránkách naleznete nabídku na „kvalitní www adresu za dobrou cenu“. V podstatě vám říká: dejte si sem na doménu www.hovno.cz třeba vlastní osobní nebo ještě lépe firemní prezentaci a máte vyhráno. A to se vyplatí ne?

Celkem odpovídající obsah jsme nalezli pod slovem pí*a. Hned úvodní varování nám říká, že puritáni na těchto stránkách věnovaných ženským přirozením nemají co pohledávat. Puritány totiž asi opravdu nebudou přitahovat odkazy vykřikující „máme fotky, máme video“, lákající na barevné pohyblivé obrázky masturbující účastnice reality show Big Brother Sylvy nebo odkazy na vstup „přímo do bordelu“.

Oproti tomu velice blízké slovo ku**a je stále ještě snadno k mání. Doménu s tímto vulgarismem si můžete zakoupit (dle informací na stránkách www.kunda.cz) na telefonním čísle 608021756.

Opět varuji, slabší povahy, nečtěte dále. Pomalu jde totiž do tuhého, nebo spíš vlastně opačně. Velice nechutnou, pro někoho možná vtipnou prezentaci, ve formě obrázku s textem „pravá česká sra**a“ naleznete na stránkách www.sracka.cz. Pravá česká nefalšovaná nechutnost, která na vás vybafne hned jak v prohlížeči stránku potvrdíte enterem.

Raději trochu ubereme plyn a proklepneme si slovo pr*el. Tentokrát se nebojte, na stránkách www.prdel.cz nenaleznete v podstatě nic nechutného. Hned v několika světových jazycích textem „Vítejte v prdeli“ vás přivítají stránky velice dobře zpracovaného komerčního portálu, který obsahuje množství vtipů, obrázků, parodií, satiry a erotiky. Autoři webu jsou asi opravdu veselá kopa, chcete li jim poblahopřát, pak máte možnost na všeříkající e-mailové adrese polibte.nam@prdel.cz.

Nejvíc jsme se zasmáli u slov používaných pro soulož. Takových jsme prověřili pro jistotu hned několik. www.prcat.cz a www.sukat.cz jsou v podstatě prázdné stránky, neobsahující vůbec nic užitečného ani informačně hodnotného. Ovšem pokud se podíváte na stránku www.mrdat.cz, budete jistě nadmíru udiveni. Na této stránce si totiž můžete zakoupit cenově výhodné zájezdy německé cestovní agentury. Tato agentura o sobě říká, že je největším expertem na cestování. S takovou doménou určitě! Takže doporučení všem sexuchtivcům, ty nejlepší zájezdy zakupujte jen a jen na stránkách mrdat.cz. S firmou Texpo si totiž zajisté na své přijdete.

Když jsme se již zmínili o našich německých sousedech, zkuste si zobrazit jejich vulgární stránky, naleznete na nich také netradiční obsah. Například na doméně www.scheisse.de se budete moci pobavit u hry nazvané Drogový dealer. Oproti tomu na stránkách www.ficken.de je umístěn pouze komerční pornografický materiál.

Na závěr snad jen malá inspirace. Zatoužili jste po přečtení předchozích řádků také po originální vulgární doméně, která by patřila jen vám? Pak vám dávám radu, zaregistrujte si třeba domény www.jdidoprdele.cz nebo www.smrad.cz nebo www.picovina.cz. Fantazii se meze nekladou a podobných vulgárních domén je k mání zatím ještě více než dost.

Pro ty čtenáře, kteří přeskočili předchozí odstavce krátké shrnutí: Článek se zabýval využitím netradičních slov pro názvy domén a www stránek. Pokud máte o problematiku hlubší zájem, doporučuji ke zhlédnutí stránky www.krasno.cz, www.raj.cz, www.dokonalost.cz, www.rozkvetlalouka.cz a podobně :-)