Našláplej ASOT 296

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Paříme, Vydáno dne: 15. 04. 2007

Špičkový DJ Armin van Buuren vysílá každý čtvrtek svoji dvouhodinovou show, kde představuje nejnovější skladby trancové hudby. Poslední set se mu opravdu vydařil!

S přibližujícím se třístým dílem pořadu ASOT (A State of Trance) se Arminovy sety stávájí stále svižnější. Poslední, 296. vydání obsahuje v první hodině ty nejryzejší a nejenergičtější trance skladby za poslední dobu vůbec. Energické části střídají klidné atmosférické plochy tvořené těmi nejmelodičtějšími elektronickými samply. Baleársky se odrážející tóny a postupně narůstající elektronické smyčce potěší každého fanouška trancu. Skladby čistého ryzího trancu, který již nebyl hodně dlouho slyšet, a v posledním setu je naleznete jsou např. Breakfast - The Sunlight s nádherně zasněnými trancovými plochami nebo rytmičtější Randy Boyer & Hydroid - Strike Again s typicky baleárskými relaxačními plochami. Potěší i další skladba Perpetual - Legendary Theme, především svojí tradičně trancovou harmonií. Energicky nejnabitější pasáže naleznete nejspíš v tracku EDN - Eternal Sunrise. Za poslech ale samozřejmě stojí celý set, stoprocentně uchvátí každého příznivce trancové hudby! V povedeném a originálním Giuseppe Ottavianiho remixu plném nápadů zavzpomínáte na skvělý track Stoneface & Terminal - Super Nature. Jak celý set zhodnotit? Jako skvělou přehlídku nápaditosti, originality a harmonie. Výběr tracků v 296. dílu ASOT se skutečně nebývale povedl a myslím že v 300. pokračování se můžeme těšit na naprostou extázi v duchu skladby DJ Eco - Paradise Now :-D

Show vysílá např. internetové rádio DI.FM každý čtvrtek od 20.00 na adrese http://di.fm

Velká párty u příležitosti ASOT 300 se chystá na 17. května 2007 kde jinde než v rodné zemi Armin van Buurena, v Holandsku. Jako bonus si určitě ke konci setu poslechněte zajímavě pojatý napůl remix napůl versus Prodigy - Smack my Bitch Up od Richarda Duranda.