phpRS

Dnešní datum: 01. 06. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |  
  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Hotel

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
v Super Světě!


KunžakKomorník chataSportovní rybolovChata Jižní ČechyČeská KanadaChata Česká KanadaChataUbytování Jižní ČechyUbytování skupinPenzionPenzion HotelChata rybníkaKunžak

  Informacekulatý roh
Magazín Jarov.NET
ISSN:0000-7681
© Jarov.NET, 2oo5

Paříme

* Pojedete do Drážďan?

Vydáno dne 23. 10. 2005 (2933 přečtení)

Pak nejlépe již příští týden v neděli (3o.1o.2oo5), neboť téměř půlmilionové německé město kousek od našich hranic roztančí v deset večer nejen v Čechách velice oblíbený DJ Paul van Dyk.Naposledy jste jej mohli u nás potkat a slyšet koncem letošních prázdnin, kdy rozvířil jinak poklidnou hladinu Máchova jezera na pláži Klůcek. Jedna z nejmenovaných českých hudebních agentur zajistila jeho vystoupení na skvělém místě, v rámci tradičního každoročního Open air festivalu "Mácháč". Dle nejasných zpráv sice akci provázely jisté problémy, ale nebojte se, u našich severozápadních sousedů bude všechno probíhat bezchybně a jistě s dokonalostí Němcům vlastní :) Kromě PvD zahraje i známý trancový producent a remixér Ronski Speed.


Už soudě podle prvních neoficiálních fotografií bude na co se koukat. Interiér "prádelny" - tak se klub na předměstí Drážďan v překladu jmenuje - vypadá velice luxusně a pohodlně. I přes to, že bude určitě dost narváno, nečekejte na akci tisíce lidí, tak jak tomu bylo při Paul van Dykovi před pár lety v aréně na pražském Výstavišti. V počtu lidí a atmosféře se bude tato akce lišit od obřích megaparty. Tady bude určitě pohoda po všech stránkách a hudbu i DJe si daleko víc užijete.
Můžete také čekat spontánnější publikum, neboť klubová atmosféra a skutečnost, že PvD pochází také z bývalého "východního" Německa udělá s party lidmi svoje.

Co se týče peněz, které si budete potřebovat na takovou párty našetřit, je tato nedělní akce ve washroomu oproti podobným naprosto bezkonkurenční. Až neuvěřitelně nízké vstupné činí nyní 12 eur v předprodeji a na místě odhadujeme že se bude pohybovat kolem 15 eur. To je několikrát méně, než jsme u takovýchto akcí v zahraničí zvyklí. Co se týče dopravy, nejrychleji se dostanete do Drážďan asi autem, a to po dálnici D8 směrem na Teplice a přes hraniční přechod Cínovec. Necelých 150 kilometrů zvládnete bez obtíží za neuvěřitelnou hodinu dvacet.
Pokud byste chtěli ušetřit, volte České dráhy a jejich nový rychlovlak Pendolino směr Děčín a pak příhraniční přepravu do Bad Schandau. Otamtud jezdí takřka každou půlhodinu příměstský dvoupatrový pantograf až do Drážďan. V neděli využijete zlevněnou jízdenku a spolu s výhodou příhraniční přepravy ČD vás jízdenka z Děčína vyjde jen kolem dvacky!


Je to blíž než z Prahy do Brna, takže ti, kteří máte chuť slyšet druhého nejlepšího DJe na světě v dokonalém prostředí a chcete zažít jedinečnou atmosféru, vyražte, podobná příležitost se totiž nemusí hned tak opakovat. Ochutnejte, jak probíhá zahraniční party, kde nevázne zábava ani organizace. Množící se reporty na našich tanečních serverech jen potvrzují skutečnost, že stále víc lidí vyráží pařit za hranice, protože poslední dobou u nás většinou podobné party nestojí za to.

Pozn. akce se koná skutečně (trochu netradičně) v neděli, neboť v pondělí má německo státní svátek.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 192 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.